Punkty sprzedaży Manufaktury Cieleśnica

produkty Manufaktury Cieleśnica

produkty Manufaktury Cieleśnica

Sklepy Internetowe

Manufaktura Cieleśnica na Allegro – www.manufakturacielesnica.com

Lokalny Rolnik – www.lokalnyrolnik.pl/manufaktura_cielesnica
ogólnopolska sieć sprzedaży internetowej z odbiorem osobistym w blisko 140 miejscach zlokalizowanych w okolicach największych polskich miast (Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań)

Dawanda – pl.dawanda.com/shop/ManufakturaCielesnica

Pole na Stole – www.polenastole.pl/producent/manufaktura-ciele-nica

Spiżarnia Rydzyńska – www.spizarniarydzynska.pl

Cabas – www.manufakturacielesnica_sklep.cabas.pl

Locus Vini – www.locusvini.pl

Stacjonarne Miejsca Sprzedaży
Pałac Cieleśnica, Rokitno, Cieleśnica 22

Biała Podlaska, Rabarbar – Sklep, Kawiarnia, Sala Zabaw, ul. Brzeska 37
Biała Podlaska, Bialcon, ul. Celników Polskich 14

Białystok, Bialcon-Rabarbar – Galeria Jurowiecka, ul. Jurowiecka 1

Bielsko Biała, Rabarbar/Bialcon, ul. 11 Listopada 30

Bydgoszcz, Bialcon – Zielone Arkady, ul. Wojska Polskiego 1

Chojnice, Delikatesy Promil, Plac św. Jerzego 4

Knurów, Kredens Śląski, ul. Kapelanów Wojskowych 2d

Konstantynów Łódzki, Spiżarnia Rydzyńska, ul. Łaska 11

Kraków, Kaboom – Stary Kleparz, Rynek Kleparski 20, Kiosk nr 33
Kraków, Kaboom – Salwator, ul. Kraszewskiego 16
Kraków, Locus Vini, ul. Kobierzyńska 139A

Krotoszyn, Herbaciarnia Camellia, ul. Rynek 25

Łódź, Spiżarnia Rydzyńska, ul. Przełajowa 6

Płock, Rabarbar, ul. Kolegialna 5

Poznań, Twoja Przyprawa, ul. Promienista 100a
Poznań, Słoik i Butelka, ul. Kraszewskiego 15
Poznań / Kiekrz, Zielona Szafa, ul. Chojnicka 78

Ruda Śląska, Zielarnia u Gwoździkowej, ul. Kłodnicka 70

Siedlce, Wierzejki – nr 15, ul. Młynarska 15
Siedlce, Wierzejki – nr 18, ul. Łukowska 16

Warszawa, The House of Cheese, al. K.E.N. 20a lok. u4
Warszawa, Wege Mama, ul. Marszałkowska 28
Warszawa, La fromagerine, ul. Burakowska 5/7
Warszawa, Delikatesy Polskie, ul. Świętojańska 14
Warszawa, Będę Później, ul. Słupecka 4 lok. 92
Warszawa / Wilanów, Delikatesy Sobieskiego, Jana III Sobieskiego
Warszawa, Jadłostacja, ul. Kasprowicza 48
Warszawa, Galeria Modo, Bialcon, ul. Łopuszańska 22

Więcbork, Wiejskie Smaki, Plac Jana Pawła II 6

Wrocław, Eko Pestka, Św. Antoniego 26
Wrocław, Prosto z Pola, ul. Nożownicza 21a

Włocławek, Bialcon, ul. 3 Maja 38

Zabrze, Piekarnia Poloczek, 3 Maja 7b

Wielka Brytania
London, Wierzejki – Polish Food in East Acton, 75 Old Oak Common Lane
Harrow, Wierzejki – Polish Food in Harrow, 26 High Street

Można nas również spotkać…
Just Chopped – gotowe zestawy do samodzielnego przygotowania ciekawych dań – www.justchopped.pl
Regalto – okazjonalne zestwy prezentowe dla firm – www.regalto.pl
Slow Paczka – zestawy subskrypcyjne – www.slowpaczka.pl
Sielski Box – zestawy subskrypcyjne – www.sielskibox.pl
Cud Miód Box – zestawy subskrypcyjne – www.cudmiodbox.pl
Leclerc – ogólnopolska sieć sprzedaży

Targi i Wydarzenia
Targi Rzeczy Ładnych – www.targirzeczyladnych.pl
WZORY – www.wzorytargi.pl
Slow Weekend – www.slowweekend.pl
Targ Śniadaniowy – www.targsniadaniowy.pl
Warszawski Smak – www.warszawskismak.wordpress.com
Made in Poland – www.targimadeinpoland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>