Pałac Cieleśnica kieruje swoją ofertę do indywidualnych turystów ceniących piękno nadbużańskiej przyrody, jak również do klientów biznesowych oczekujących najwyższego standardu usług. Odwiedzającym, pałac zapewnia luksusowy wypoczynek i nocleg na Lubelszczyźnie w kameralnej atmosferze i pięknym otoczeniu przyrody.

Umiejscowienie obiektu wśród stawów, łąk i lasów gwarantuje pełen relaks w oddaleniu od miejskiego gwaru. Entuzjaści aktywnego wypoczynku mogą więc liczyć na urokliwe spacery, ścieżki do nart biegowych i Nordic Walking oraz atrakcyjne trasy rowerowe. Położenie hotelu służy także skorzystaniu z wielu atrakcji okolicy takich jak słynna stadnina Koni w Janowie Podlaski czy Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu.

Nasi goście mają szansę skorzystać z licznych pakietów pobytowych, zorganizowanych imprez, kursów i szkoleń. Na potrzeby odwiedzających na terenie pałacu dostępne są liczne atrakcje i udogodnienia, m.in. sala barowa z biblioteką, sala kinowa, sale o przeznaczeniu konferencyjnym. Atmosferze odprężenia służy Strefa Relaksu, która oferuje możliwość skorzystania z masaży, zabiegów regenerujących i upiększających, sauny fińskiej bądź łaźni parowej. Entuzjastów aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z siłowni na powietrzu, placu zabaw, rowerów i innego sprzętu sportowego. Natomiast tym, którzy pragną wypoczywać w ciszy i spokoju polecamy spacer po pięknej okolicy, odpoczynek w licznych punktach rekreacyjnych na terenie naszego parku, przeprawę łódką, wizytę w sadzie i ogrodzie oraz skorzystanie z kuchni ogrodowej.

Naszym marzeniem jest nie tylko stworzenie miejsca wypoczynkowego, ale również troska o rozwój regionu i nawiązanie do bogatej przeszłości kulturalnej tego miejsca. Pierwszym tego przejawem jest promowanie lokalnego rzemiosła oraz rozpoczęcie własnej produkcji rękodzielniczej. Planujemy organizację różnorodnych warsztatów i szkoleń w wielu dziedzinach rzemiosła, również tych niespotykanych bądź charakterystycznych jedynie dla naszego regionu. Inne plany na przyszłość to szeroko pojęte promowanie kultury – projekcje filmowe, kolekcjonowanie antyków i zbiorów bibliotecznych, organizowanie czasowych wystaw sztuki i koncertów.

Pałac w Cieleśnicy to obiekt zabytkowy o bogatej i burzliwej historii. Klasycystyczna bryła obiektu zachwyca dostojnością i harmonijną architekturą projektu Antonio Corazziego. Podczas rozbudowy staraliśmy się w jak największym stopniu zachować formę budynku z lat dwudziestych XX wieku, okresu przebudowy pałacu. Nawiązaniem do tego okresu jest wystrój pokoi z elementami modernizmu i art deco. Pamiątką z dawnych czasów są również wiszące na ścianach materiały archiwalne i zdjęcia dokumentujące historię samego pałacu oraz Podlaskiej Wytwórni Samolotów założonej przez jednego z właścicieli dóbr Cieleśnickich – Stanisława Różyczki de Rosenwerth.